×
tomas-kotrys

Mgr. Tomáš Kotrys, advokát, 49 let. V Prostějově jsem se narodil a žiji zde prakticky celý život. Studoval jsem na Gymnáziu J. Wolkra v Prostějově a následně na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde jsem studium zdárně dokončil v r. 1997 získáním magisterského titulu. Advokacií se zabývám od roku 1997 až do současnosti. Nejprve jsem pracoval jako advokátní koncipient a od 1.1.2001, po úspěšném složení advokátních zkoušek, jako samostatný advokát se sídlem v Prostějově.


Jsem ženatý, s ženou Yvonou máme dva syny, Kryštofa a Tobiáše. Dá se říct, že pro svoji rodinu žiju. Mezi moje záliby patří běh, šachy – hraji závodně za klub Přír. fakulta UP Olomouc – cyklistika a jsem vůbec velký sportovní fanda. Jsem rovněž milovníkem sci-fi tematiky ať už ve filmu, či v knižní podobě.


Proč vlastně kandiduji za PéVéčko? Protože je to parta zkušených a čestných lidí, kterým se dá věřit. Jsem přesvědčen, že s dostatečnou podporou voličů se nám může podařit to, oč usilujeme a proč to vlastně všechno děláme. Udělat z Prostějova ještě lepší místo pro život, než je tomu nyní. Věřím, že to má smysl a za sebe můžu slíbit, že pro to udělám vše, co budu moci.