×
lukas-andrysek

Lukáš Andrýsek, fotograf, 42 let. Jsem ženatý a mám dvě krásné dcery. Prostějov mám rád, protože jsem tady vyrůstal, prožil zde spoustu hezkých chvil, mám zde většinu přátel a myslím si, že pro rodinný život je ideální. Vystudoval jsem Střední školu uměleckých řemesel v Brně – obor užitá fotografie. Po ukončení studia jsem se přidal ke svému tátovi, se kterým provozujeme naše fotografické Studio Andrýsek. O několik let později jsme společně založili reklamní společnost Redring, která pomáhá firmám a subjektům s propagací a prodejem jejich zboží či služeb. Dále působím jako učitel externista na Střední škole designu a módy v Prostějově, kde vyučuji obor fotografie v praxi. Na starosti mám i golfové tréninky pro nejmenší a začínající v Kostelci na Hané.


V komunální sféře působím již několik let jako člen Kulturní komise, ve které se snažím, spolu s ostatními členy, přispívat ke kulturnímu životu v Prostějově. Mezi mé největší koníčky patří rodina, fotografování, grafika, internetový marketing, sport (především běh, kolo, kolečkové brusle a golf) a life hacking.


Na Pévéčku se mi nejvíce líbí, že jsou v něm zkušení lidé, kteří umí dobře navázat na současné směřování města (žádné rozkoukávání, tápání a kroky špatným směrem). Jsou v něm ale i lidé, kteří díky svému nadhledu dodávají celému hnutí novou energii a elán, který bychom rádi zkombinovali s dosavadní dobře odváděnou prací pro občany a město. Nově jsem také zprovoznil blog, na kterém se můžete dozvědět více o tématech, které mě zajímají, zasoutěžit si o fotografování v ateliéru či si zdarma vyzkoušet golf v Kostelci. Těším se na Vás!