×
ivana-hemerková

Mgr. Ivana Hemerková, náměstkyně primátora, 60let. Narodila jsem se 10. 1. 1958 v Prostějově. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Prostějově a následně Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor pedagogika – ošetřovatelství. Svou profesní kariéru jsem zahájila ve Vojenské nemocnici v Olomouci, jako instrumentářka na operačních sálech. Od roku 1983 jsem působila na Střední zdravotnické škole v Prostějově, nejprve jako učitelka odborných předmětů, později jako vedoucí odborných předmětů, poté zástupkyně ředitele školy a od roku 1997 jako ředitelka školy. Jsem vdaná a mám dva dospělé syny. Mezi mé zájmy patří četba, příroda, divadlo, sport.


Proč chci pomáhat Prostějovanům? Baví mě vymýšlet nové projekty a podílet se na jejich realizaci. A těší mě, když slyším, že se to líbí i ostatním občanům. Co mám na Prostějově nejraději? V Prostějově žije má rodina i přátelé, je to moje rodné město. Svojí velikostí, pozicí, historií i současností je do jisté míry unikátním místem, a jako takový si zaslouží můj obdiv a lásku.


Co o mě říká můj manžel, syn, kamarádka. Že jsem čitelný přímočarý člověk s lidským přístupem a to je dnes v politice poměrně významná přednost, ostatně nejen politice. Že jsem velmi pracovitá.


Proč právě Pévečko? PéVéčko proto, že nabízíme odbornost, stabilitu a jistotu ve všem co děláme. Zájmy našich občanů a našeho města máme vždy na prvním místě.